• Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 14
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
 • Pic 13
Dziś jest poniedzialek 21 stycznia 2019, imieniny: Agnieszki
 

Finał WOŚP w Wierzchowie

dodano: 2019-01-15 10:27:24, opublikował: Danuta Romaniec

Miło nam poinformować, że sztab nr 230 w Wierzchowie, którego członkami byli wolontariusze ze Szkoły Podstawowej w Wierzchowie zebrał 6.488,58 zł w trakcie 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dziękuję naszym wspaniałym wolontariuszom, którzy w miniony weekend bez względu na pogodę kwestowali w Wierzchowie. Jesteście cudowni moi drodzy!!! To, że byliście razem z nami jest największą wartością tego finału, albowiem świadczy to o tym, że potrafimy łączyć się w niesieniu pomocy drugiej osobie. Dziękuję Pani Annie Mroczek, opiekunowi naszych Wolontariuszy, za jej ogromny wkład i zaangażowanie w organizację 27 finału.

Jesteście Wielcy!!!

Marta Łapińska

Szef sztabu nr 230 w Wierzchowie

czytaj więcej »

Finał WOŚP w Świerczynie

dodano: 2019-01-15 08:07:16, opublikował: Danuta Romaniec

Po raz 11 w Świerczynie grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy .Po raz 11 mieszkańcy naszych miejscowości stawili się bardzo licznie i wsparli Fundację. Głównym organizatorem 27 Finału WOŚP był sztab działający przy ZS w Świerczynie. Nauczyciele i uczniowie z wielkim sercem i zaangażowaniem pracowali od wielu dni, przygotowując wystrój sali i program artystyczny. Nie byli jedynymi, którzy przyczynili się do przeprowadzenia tego wydarzenia. Grała z nami Rada Sołecka wsi Świerczyna, Rada Rodziców ZS, przedstawiciele Stowarzyszenia Nasza Świerczyna, OSP w Świerczynie, UKS Lider i wielu innych ludzi. 27 finał był owocem współpracy wielu osób, tworzących serdeczną i miłą atmosferą, a temperatura panująca na sali była zasługą gorących, wielu, wielu serc. Bardzo DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy wsparli nasz sztab !!!

czytaj więcej »

Informacja Kierownika GZGK w Wierzchowie

dodano: 2019-01-14 12:41:02, opublikował: Tomasz Suchoński

czytaj więcej »

RODO w kadrach, HR oraz w rekrutacji

dodano: 2019-01-14 10:01:45, opublikował: Danuta Romaniec

Drawskie Powiatowe Centrum Wspierania Przedsiębiorczości działające w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucją wspierającą rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców pt. „RODO w kadrach, HR oraz w rekrutacji - szkolenie i warsztaty”.

czytaj więcej »

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Wierzchowie

dodano: 2019-01-11 13:50:06, opublikował: Danuta Romaniec

Drodzy Mieszkańcy

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie razem z Klubem Wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej w Wierzchowie gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już 27 Finał. Tym razem gramy dla dzieci małych i bez focha na zakup sprzętu specjalistycznego dla szpitali dziecięcych.

W niedzielę 13 stycznia 2019 r. nasi wolontariusze na terenie Wierzchowa będą kwestować m. in. pod Kościołem Parafialnym. Dziękujemy za każdy ofiarowany grosz!

Zapraszam do wspólnego grania

Marta Łapińska

Szef Sztabu nr 230 w Wierzchowie

czytaj więcej »

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Świerczynie

dodano: 2019-01-11 09:02:22, opublikował: Danuta Romaniec

czytaj więcej »

Kampania edukacyjna "Nasze śmieci"

Kalendarz imprez
Edukacja

Ważne linki

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia