• Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 14
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
 • Pic 13
Dziś jest poniedzialek 01 czerwca 2020, imieniny: Jakuba i Konrada
 

Polub nas na Facebooku

dodano: 2013-06-05 09:38:17, opublikował: Danuta Romaniec

Zapraszamy wszystkich do polubienia nas na Facebooku. Jeśli masz konto na Facebooku kliknij obrazek widoczny poniżej i kliknij Lubie To

czytaj więcej »

Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej

dodano: 2013-06-05 07:30:04, opublikował: Danuta Romaniec

W sobotę 25 maja 2013 roku na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie odbył się Wojewódzki Przegląd Piosenki Dziecięcej. W przeglądzie uczestniczyło 38 wykonawców indywidualnych oraz dwa zespoły wokalne. W przeglądzie uczestniczyła uczennica Zespołu Szkół w Świerczynie  Kornelia Kalinowska, która wykonała piosenkę pod tytułem "Kto sie na tangu dziś zna" godnie reprezentując Gminę Wierzchowo na szczeblu województwa. Kornelię dzielnie wspierał zespół "Kropelki", który mógł uczestniczyć w przeglądzie dzięki kierownikowi Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Turystyki w Wierzchowie Pani Marcie Łapińskiej.

czytaj więcej »

A u nas we wsi Krawczyk śpiewał

dodano: 2013-06-05 07:15:59, opublikował: Danuta Romaniec

6 czerwca 2013 roku o godz. 17.25 w TVP Szczecin zostanie wyemitowany program pt. "A u nas we wsi Krawczyk śpiewał".

czytaj więcej »

REGULAMIN KONKURSU PT. "NAJŁADNIEJSZY SMOK CHIŃSKI"

dodano: 2013-06-04 12:46:06, opublikował: Danuta Romaniec

W związku z przygotowaniami do zawodów sportowych „Święta wody – mocnego uderzenia lata”, które odbędzie się 6 lipca 2013 r. nad jeziorem Busko (miejscowość Żabinek), Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie (GOKSIT) ogłasza konkurs na najładniejszego smoka chińskiego. Smok chiński jest symbolem wyścigów na smoczych łodziach, które będą głównym elementem tejże imprezy.

czytaj więcej »

Koncert Krzysztofa Krawczyka pt. "Dla Mamy"

dodano: 2013-06-04 12:26:38, opublikował: Danuta Romaniec

30 kwietnia 2013 roku w kościele pw. św. Wojciecha B. i M. w Wierzchowie odbył się koncert Krzysztofa Krawczyka pt. „Dla Mamy”. Pomysłodawcą i organizatorem tego wspaniałego przedsięwzięcia był o. Artur Traczewski CR – od września 2012 roku proboszcz wierzchowskiej parafii zmartwychwstańców. Honorowy patronat nad koncertem objęli: Pan Stanisław Cybula – Starosta Drawski oraz Pan Jan Szewczyk – Wójt Gminy Wierzchowo. Patronat medialny nad koncertem sprawowali: TVP Szczecin, Radio Koszalin, Gość Niedzielny.

czytaj więcej »

Sportowy Dzień Dziecka

dodano: 2013-06-04 07:52:10, opublikował: Danuta Romaniec

Jak widać sport w naszej Gminie cieszy się ogromnym zainteresowaniem i to nie tylko wśród dzieci i młodzieży. A skoro mowa o dzieciach to 1 czerwca nad Jeziorem Busko GOKSIT Wierzchowo wraz z OSP Żabinek i Radą Sołecką Żabinka przygotowali sportowy Dzień Dziecka. W zawodach na wesoło wzięła udział cała rzesza naszych najmłodszych mieszkańców. Rozegrano zawody strażackie, przeciąganie liny, konkurs taneczny i wiele innych. Każde dziecko otrzymało nagrodę. Oprócz zawodów sportowych dzięki wsparciu naszych lokalnych przedsiębiorców każde dziecko mogło skorzystać bezpłatnie z atrakcji w postaci kul wodnych czy zamków dmuchanych.

czytaj więcej »

V Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich XIX Sportowy Turniej Miast i Gmin

dodano: 2013-06-04 07:51:19, opublikował: Danuta Romaniec

W dniach 27.05 - 1.06.2013 roku na terenie Gminy Wierzchowo w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odbyły się rozmaite rozgrywki sportowe. Rozgrywki rozpoczęliśmy od najmłodszych mieszkańców naszej gminy czyli od przedszkolaków. W poniedziałek na boisku Orlik w Wierzchowie dzieci z wierzchowskiego przedszkola rywalizowały w zawodach sportowych o Puchar Wójta Wierzchowa, o czym już pisaliśmy. W poniedziałkowe popołudnie mieszkańcy naszej Gminy wzięli udział w turnieju piłki siatkowej i nożnej o puchar przechodni Wójta Gminy Wierzchowo. Wystartowało 12 drużyn z terenu całej Gminy. Rozgrywki były bardzo zacięte. Ostatecznie w turnieju piłki siatkowej puchar zdobyła drużyna ZPD w Wierzchowie, natomiast w turnieju piłki nożnej zwycięska okazała się drużyna Sołtysa Sośnicy.

czytaj więcej »

Kampania edukacyjna "Nasze śmieci"

Kalendarz imprez
Edukacja

Ważne linki

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia