• Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 14
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
 • Pic 13
Dziś jest poniedzialek 30 listopada 2020, imieniny: Andrzeja i Konstantego
 

Strona głowna »

Powszechny Spis Rolny 2020

dodano: 2020-11-04 13:46:24

Szanowni Rolnicy,

Informuję Państwa, że do końca prac spisowych w ramach Powszechnego Spisu Rolnego 2020 pozostało 26 dni. Niestety ilość spisanych gospodarstw rolnych w naszej gminie budzi poważne obawy co do możliwości ukończenia prac spisowych w ustawowym terminie, tj. 30 listopada 2020 r.

Przypominam Państwu, że samospis internetowy jest obowiązkową, podstawową i priorytetową metodą udziału w spisie rolnym. Oznacza to, że rachmistrz spisowy, do wizyty którego byliście Państwo przyzwyczajeni na bazie doświadczeń dotychczasowych spisów powszechnych nie koniecznie Państwa odwiedzi. Dlatego też zachęcam Państwa do spisania się przez internet, co pozwoli  uniknąć ewentualnych konsekwencji związanych z brakiem realizacji ciążącego na Państwu obowiązku ustawowego.

Ci z Państwa, którzy nie mają możliwości technicznych spisania się przez internet mogą skorzystać z utworzonego w tut. urzędzie punktu do samospisu przez internet po wcześniejszym umówieniu swojej wizyty pod nr telefonu: 502 339 523.

Jednocześnie podaję Państwu numer telefonu do rachmistrza spisowego, który obsługuję naszą gminę: 571 504 448.

Wójt

Jan Szewczyk

Gminny Komisarz Spisowy

Kampania edukacyjna "Nasze śmieci"

Kalendarz imprez
Edukacja

Ważne linki

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia