Logo Gminy Wierzchowo

Otwarcie Świetlicy wiejskiej w Żabinku

Ocena 0/5

W dniu 23 września 2023 roku odbyło się oficjalne otwarcie Świetlicy wiejskiej w Żabinku. Zadanie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, na operacje typu "Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne" w ramach działania "Podstawowe usługi odnowa wsi na obszarach wiejskich" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W otwarciu wzięli udział przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie: Pani Anna Bańkowska i Pan Stanisław Wziątek - Członkowie Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego; Jan Szewczyk Wójt Gminy Wierzchowo, Marek Mikulec Przewodniczący Rady Gminy Wierzchowo, Radni Gminy Wierzchowo, ks. Dariusz Szczeciński Proboszcz Parafii pw. św. Wojciecha w Wierzchowie, sołtysi, dyrektorzy i kierownicy jednostek organizacyjnych z terenu gminy, pracownicy UG Wierzchowo oraz mieszkańcy Sołectwa Żabinek. Po powitaniu zaproszonych gości i mieszkańców, przedstawiono krótką informację nt. realizacji inwestycji. Kolejnym punktem programu było przecięcie wstęgi i poświęcenie świetlicy przez ks. Dariusza Szczecińskiego. Następnie p. Anna Bańkowska i p. Stanisław Wziątek przekazali klucze do świetlicy na ręce p. Marty Łapińskiej Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie.Na koniec goście zostali zaproszeni od obejrzenia świetlicy, a także na poczęstunek przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Wierzchowie oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Żabinku.

logo

Galeria zdjęć

DSC05672 DSC05668 DSC05667 DSC05666 DSC05662 DSC05661 DSC05655 DSC05648 DSC05643 DSC05639 DSC05636 DSC05641 DSC05631 420101569_827495672720346_2982089291640348296_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności