Logo Gminy Wierzchowo

Wierzchowska Szkółka Unihokeja dziękuje

Ocena 0/5

Wierzchowska Szkółka Unihokeja kończy sezon 2024/2025 na 5. miejscu w I lidze mężczyzn w unihokeju

Zespół WSU Wierzchowo zakończył rozgrywki I ligi mężczyzn w unihokeju w sezonie 2024/2025, zajmując 5. miejsce w tabeli. To rezultat będący efektem ciężkiej pracy zawodników, sztabu szkoleniowego oraz osób zaangażowanych w rozwój klubu.

Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Wierzchowo za nieocenione wsparcie i pomoc, które pozwoliły nam rywalizować na wysokim poziomie przez cały sezon.
Podziękowania kierujemy również do wszystkich sponsorów, którzy swoją życzliwością i zaangażowaniem przyczynili się do funkcjonowania i sukcesów drużyny.

Dziękujemy, że jesteście z nami!
WSU Wierzchowo

Galeria zdjęć

IMG_1729 IMG_1732 IMG_1733 IMG_1736
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności