Logo Gminy Wierzchowo

Pożegnanie władz w LKS "Drzewiarz"

Ocena 0/5

W dniu 23.03.2025r. na Stadionie w Świerczynie podczas meczu Wójt Gminy Wierzchowo Marek Mikulec pożegnał wieloletnich działaczy Ludowego Klubu Sportowego "Drzewiarz": Prezesa Klubu Zbigniewa Jakubowskiego i Skarbnika Klubu Wacława Jutrzenkę - Trzebiatowskiego., którzy odeszli na "sportową emeryturę". Wójt Gminy Wierzchowo podziękował za współpracę, ogromne zaangażowanie i wsparcie w realizacji wspólnych działań. Na koniec życzył dużo zdrowia i podejmowania wielu ciekawych inicjatyw na nowych etapie życia.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności